Müügitingimused

Veebipoe Noodiriiul.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Noodiriiul ( registrikood 14834909 ), aadressiga Manufaktuuri tn 18-161,Tallinn. Veebipoest saab osta heliteoste noote pdf-formaadis.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Müüdavad tooted on Veebipoest allalaetavad mistõttu toodete hinnale ei lisandu kättetoimetamistasu. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Ostu vormistamine ja maksmine
Kauba ostmiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi vajutades toote vaates nuppu “Lisa ostukorvi”. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud, palume vajutada nuppu “Vaata ostukorvi”. Ostukorvi vaates palume üle kontrollida ostetavad tooted ja nende hulk, vajadusel saab tooteid eemaldada või toodete hulka muuta. Kui ostja soovib anda ostetavat toodet (nooti) samaaegselt mitme kasutaja kasutusse ( näiteks osta noote tervele koorile või orkestrile ) või ise kasutada samaaegselt mitut eksemplari, tuleb osta vastav arv eksemplare (nii mitu eksemplari, kui palju on samaaegseid kasutajaid). Ostukorvi sisuga nõustudes palume vajutada nuppu “Mine maksma”, mille tulemusena suunatakse klient kassasse. Seejärel ostu vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Ekraanil kuvatakse tasu suurus. Tasuda saab pangalingi kaudu. Pangalinke pakub Maksekeskus AS (maksekeskus.ee), arveldamine toimub eurodes (€). Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Pärast maksmist pangalingi kaudu, suunatakse klient tagasi Veebipoe lehele, kust on võimalik ostetud kaup alla laadida. Ühte toodet (nooti) laetakse alla üks fail, ka mitme eksemplari ostmisel. Allalaetavale toote (noodi) failile on lisatud märkus, mitu eksemplari on toodet (nooti) ostetud ehk mitme samaaegse kasutaja kasutusse võib selle toote anda. Samuti saadetakse pärast maksmist ostja e-posti aadressile link, kust on võimalik toode alla laadida. Kuna Veebipood ei ole käibemaksukohuslane, siis ei sisalda hinnad käibemaksu.

Kohaletoimetamine
Tooted on alla laetavad Veebipoe veebilehel. Seetõttu saatmiskulud puuduvad.

Taganemisõigus
Ostjal on õigus tellimus tühistada enne tellimuse eest tasumist. Pärast tasumisele kuuluva summa laekumist Veebipoe arvelduskontole ei ole enam võimalik jõustunud lepingust taganeda, kuna müüdavad tooted vastavad võlaõigusseaduse § 53 lõikes 4 loetletud tingimusele – tegemist on asjaga, mida ei saa selle olemuse tõttu tagastada.

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@noodiriiul.ee või helistades telefonil: +37253869446

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja. Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@noodiriiul.ee või helistada telefonil:
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.